Hoppa till innehåll

Villavisning på Nybygget, Arlandastad

Linnéa är vår mest populära modell och levereras med tre sovrum, det största har direkt tillgång till en rymlig klädkammare. För en större familj med behov av ytterligare ett sovrum går det som tillval att få som en del av vardagsrummet. 

Med ett badrum och en mindre toalett behöver man sällan trängas. Vardagsrummet är öppet mot köket och innanför köket hittar du en rymlig tvättstuga med groventré. Här finns också värmepumpen som ser till att ni får en behaglig och ekonomisk uppvärmning året runt. 

Linnéa är det perfekta enplanshuset för såväl mindre som större familjer och det till ett av marknadens absolut bästa priser.

Öppettider: Onsdagar kl. 14-19, lördagar & söndagar kl. 11-16
(Obs! Julstängt 11/12-13/1!)

Adress: Nybygget 101, 195 61 Arlandastad

Hitta hit: Läs mer om Nybygget och hitta en vägbeskrivning här

Varmt välkomna!





Beställ vår katalog!

Mer information

Ali Boxner

Husrådgivare Eskilstuna
Kontor: 016-140 700
Mobil: 070-774 54 54
Carlavägen 58, 633 51 Eskilstuna
ali.boxner@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Erik Fagerlind

Husrådgivare Eskilstuna
Kontor: 016-140 700
Mobil: 070-443 56 66
Carlavägen 58, 633 51 Eskilstuna
erik.fagerlind@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Tommy Rosendal

Husrådgivare Uppsala
Kontor: 018-10 10 95
Mobil: 070-574 07 47
Storgatan 5, 753 31 Uppsala
tommy.rosendal@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Jan-Erik Kronosjö

Husrådgivare
Kontor: 08-350 305
Mobil: 070-864 96 50
Stupvägen 85, 191 40 Sollentuna
janerik.kronosjo@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Per-Inge Gruvell

Husrådgivare
Kontor: 08-350 305
Mobil: 070-893 47 50
Stupvägen 85, 191 40 Sollentuna
per-inge.gruvell@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Roland Axelsson

Husrådgivare
Kontor: 08-350 305
Mobil: 070-555 63 10
Stupvägen 85, 191 40 Sollentuna
roland.axelsson@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Bernt "Hajen" Gustavsson

Husrådgivare
Kontor: 08-771 30 40
Mobil: 070-433 33 79
Skuggvägen 9B, 123 52 Farsta
bernt.gustavsson@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Claes Fogelberg

Husrådgivare
Kontor: 08-771 30 40
Mobil: 070-860 46 98
Skuggvägen 9B, 123 52 Farsta
claes.fogelberg@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Mats Engzell

Husrådgivare Västerås
Mobil: 070-543 49 10
Månsbo 129, 726 92 Skultuna
engzell@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Joacim Engzell

Husrådgivare Västerås
Mobil: 070-298 33 50
Månsbo 129, 726 92 Skultuna
joacim.engzell@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Therese Limberg

Husrådgivare Västerås
Mobil: 076-820 60 70
Månsbo 129, 726 92 Skultuna
therese.limberg@alvsbyhus.se
Skicka e-post

Ove Kristensen

Husrådgivare
Kontor: 0176-125 70
Mobil: 070-211 12 13
Holmängen Malstarakan 40, 761 73 Norrtälje
ove@minab.se
Skicka e-post

Fakta