Visning

Göran i Skillingaryd

Husmodell

Göran

Tid

30 augusti kl 12:00 - 14:00

Plats

Kaffegatan 5 och 7, 568 32 Skillingaryd

Visa på karta

Ingen föranmälan krävs, vi ses på plats!

Välkommen på visning

Drömmer du om ett modernt boende, trivsamt beläget och med all tänkbar samhällsservice på kort avstånd? Då är denna visning precis vad du letar efter. Här har du nämligen möjlighet att upptäcka två nya enplanshus Villa Göran som är till salu på samma gata.

Villa Göran på 129 m² är en av våra senaste husmodeller och har snabbt blivit en stor favorit. Dessa två nybyggda hus är dessutom utrustade med flera spännande tillval, så som: spotlights, fönsterspröjs, helglasad fönsterdörr, köksö, bastu och garage – allt för att skapa ett modernt och funktionellt hem att trivas i. 

Vår säljare finns på plats för att visa husen, varmt välkommen!

Mer om Göran

Fakta Mer om Göran

Antal rum

4-5

Boyta

129 m2

Byggyta

152 m2

Hustyp

Enplanshus

Pris

Från 2 445 000 kr

Villa Göran är ett inbjudande och flexibelt enplanshus på 129 m², anpassat för olika typer av familjer. Huset har ett stort och luftigt vardagsrum på 33 m², ett öppet kök på 25 m² och tre sovrum som standard. Det största sovrummet erbjuder eget badrum och klädkammare.

Bilder

Jag hjälper dig gärna

Henrik Strandberg

Hallands län

Telefonnummer

+46 70-852 10 86

Adress

Energigatan 10 B, 43437, Kungsbacka

Fler visningar

Enplanshus
Visning

Villa Mikael i Skillingaryd

Från 2 423 000 kr

4 - 5 rum129 m2

Tid

Enl. ök.

Plats

Berggatan 11, 568 30 Skillingaryd

Beställ vår huskatalog

Helt utan kostnad

Oj då!

Ett oväntat fel har inträffat. Ladda om sidan